top of page

Kurs Indywidualny

Kurs Indywidualny jest  świetnym rozwiązaniem jeśli masz zmienny tryb pracy, lub stoją przed Tobą bardzo konkretne wyzwania związane z językiem angielskim. Przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej? Chcesz zdać egzamin? Wiesz, że musisz rozszerzyć zakres słownictwa z konkretnej dziedziny. 


Poprzez indywidualny tryb zajęć możemy dostosować ich tępo zajęć i częstotliwość. Program kursu indywidualnego będzie ustalony wspólnie pomiędzy Tobą i trenerem językowym. Program ten może ulegać zmianom wraz ze zmieniającymi się potrzebami i priorytetami. Poznając Cię coraz lepiej, lektor jest w stanie coraz efektywniej pracować nad doskonaleniem Twoich umiejętności.

Deadline

6.07 - 24.08, 2022

Days of classes

środy

Frequency

1 X 120 min. tygodniowo

Hours of classes

17:00-19:00

Length

8 tygodni

Number of hours

16

Number of people in the group

6

Certificate of completion of the course

Nie

Course price

1120 PLN

LETNI KLUB FANÓW KRIMINAŁÓW

Leader

Jacek Olender

Trener języka angielskiego z 30-letnim doświadczeniem. W swojej karierze zawodowej pomógł setkom osób dorosłych w doskonaleniu umiejętności językowych. Uwielbia powieści kryminalne.

Syllabus

tydzień 1: Z kilku propozycji wybierzemy powieść najbardziej odpowiadającą naszym oczekiwaniom na podstawie recenzji, opinii czytelników i przeczytanych fragmentów książek. Po dokonaniu wyboru, słuchacze otrzymają książkę w wersji elektronicznej.

tygodnie 2-8: W każdym tygodniu uczestnicy czytają wyznaczoną partię książki, a następnie podczas spotkań mogą dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami, zabłysnąć detektywistycznym talentem, lub po prostu, sprawdzić czy rozumieją akcję podobnie jak inni. Lektor pomaga rozszyfrować nie tylko tajemnice powieści, ale również tajniki angielskiego słownictwa i gramatyki.

bottom of page