top of page

Get the focus
Stand out in a crowd

Kurs Indywidualny

Formuła zajęć:

online

Liczba osób w grupie:

1

Częstotliwość zajęć:

ustalana indywidualnie

Długość zajęć:

60 minut

Godziny zajęć:

ustalane indywidualne

Termin kursu:

Zajęcia możesz rozpocząć w dowolnym miesiącu

Poziom:

wszystkie poziomy zaawansowania

Cena lekcji:

ustalana indywidualnie

Czego mogę oczekiwać uczestnicząc w kursie indywidualnym?

To, czego będziesz się uczył będzie całkowicie podporządkowane Twoim potrzebom. Chcesz przygotować się do pracy w anglojęzycznym środowisku, zdać egzamin, lub rozwijać swoje umiejętności poprzez interesujące dyskusje? Wspólnie z trenerem językowym ustalicie program działania.

Ciągle jesteśmy gotowi do dostosowywania programu kursu do aktualnych Twoich wyzwań. Jeśli pracujesz w branży IT lub zajmujesz się projektami, znasz zapewne to podejście pod nazwą "agile". Stosujemy je na naszych kursach.

Szybko nabierzesz pewności siebie zdając sobie sprawę, że jesteś w stanie rozmawiać na szeroką gamę bieżących tematów. Lunch z anglojęzycznym partnerem biznesowym przestanie być zmorą, a stanie się okazją, żeby wywrzeć na nim świetne wrażenie.

Będziesz uczył się stosowania całych zwrotów w odpowiednim kontekście. Przestaniesz w końcu tłumaczyć w głowie polskie zdania, a zamiast tego zaczniesz wyrażać myśli automatycznie i naturalnie.

Nie będziesz "przerabiał" podręcznika, ale będziesz poznawał angielski w naturalny sposób poprzez rozmowę, czytanie, słuchanie i oglądanie autentycznych materiałów, na tematy aktualne i dla Ciebie istotne.

Będziesz miał ciągły dostęp do setek artykułów i materiałów wizualnych, z których będziesz mógł korzystać po zajęciach.

Poznasz tajniki i dostępne narzędzia do efektywnej samodzielnej nauki języka.

Przekonasz się, że nauka online dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu audio-wizualnego przez lektora jest skuteczniejsza i wygodniejsza od tradycyjnych zajęć w klasie.

Będziesz inspirowany, ale nie krytykowany, motywowany, ale nie traktowany jak uczeń w szkole.

Przekonasz się że zajęcia mogą być dynamiczne i pełne dobrego humoru.

bottom of page