LETNI KLUB FANÓW KRIMINAŁÓW

Nie ma lepszej książki na lato niż porządna powieść kryminalna. Nie ma też chyba bardziej angażującej metody poznawania języka obcego niż czytanie powieści sensacyjnych w oryginalnej wersji językowej. Kryminały są leksykalno-gramatyczną skarbnicą, w której znajdziesz realistyczne dialogi, przydatne słownictwo, a chęć poznania tajemnicy wyostrza Twoją motywację do zrozumienia szczegółów wątków. Dyskusje w grupie motywują do regularnej lektury i dają możliwość ćwiczenia mówienia po angielsku.

Termin

6.07 - 24.08, 2022

Dni zajęć

środy

Częstotliwość

1 X 120 min. tygodniowo

Godziny zajęć

17:00-19:00

Długość

8 tygodni

Ilość godzin

16

Ilość osób w grupie

6

Certyfikat ukończenia kursu

Nie

Cena kursu

1120 PLN

LETNI KLUB FANÓW KRIMINAŁÓW

Prowadzący

Jacek Olender

Trener języka angielskiego z 30-letnim doświadczeniem. W swojej karierze zawodowej pomógł setkom osób dorosłych w doskonaleniu umiejętności językowych. Uwielbia powieści kryminalne.

Program Kursu

tydzień 1: Z kilku propozycji wybierzemy powieść najbardziej odpowiadającą naszym oczekiwaniom na podstawie recenzji, opinii czytelników i przeczytanych fragmentów książek. Po dokonaniu wyboru, słuchacze otrzymają książkę w wersji elektronicznej.

tygodnie 2-8: W każdym tygodniu uczestnicy czytają wyznaczoną partię książki, a następnie podczas spotkań mogą dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami, zabłysnąć detektywistycznym talentem, lub po prostu, sprawdzić czy rozumieją akcję podobnie jak inni. Lektor pomaga rozszyfrować nie tylko tajemnice powieści, ale również tajniki angielskiego słownictwa i gramatyki.