top of page
Online meeting

Jak Uczymy

Trzy główne zasady:

1. angażujące zajęcia, których treść jest istotna dla słuchacza

2. brak podręczników

3. motywowanie do odkrywania zasad językowych

U nas ...

Różnorodne aktywności i tematyka zajęć dostosowana do profilu słuchaczy sprawiają, że jesteś maksymalnie zainteresowany treścią zajęć, a za tym idzie, skoncentrowany, co wpływa na efektywność zajęć

... nie nudzisz się

... nabierasz pewności siebie i rozwijasz poprawność

... mówisz wyłącznie po angielsku

... zapamiętujesz więcej i na dłużej

... otrzymujesz wszystkie materiały potrzebne do nauki

... uczysz się nie tylko w trakcie zajęć

... jesteś traktowany jak osoba dorosła

... rozwijasz wszystkie umiejętności

Twoje błędy będą korygowane w trakcie ćwiczeń, których celem jest rozwijanie poprawności. Podczas konwersacji lektor nie będzie Ci przerywał wypowiedzi, co pozytywnie wpływa na nabywanie biegłości i pewności siebie.

Od pierwszych zajęć będziesz motywowany do używania jedynie języka angielskiego. Trener mówi jedynie po angielsku, dostosowując słownictwo i struktury do poziomu słuchaczy.

Reguły gramatyczne nie są prezentowane w formie wykładu, ale za pomocą aktywności, w ramach których słuchacze sami dochodzą do formułowania zasad. Dzięki temu łatwiej kodujesz informacje w pamięci długotrwałej.

Masz dostęp do  bieżących artykułów z anglojęzycznej prasy, jak również  wyselekcjonowanych materiałów audio i wideo, które stanowią rozszerzenie tematów poruszanych na spotkaniach

Masz dostęp do dedykowany Twojemu kursowi folderu na platformie Evernote, gdzie zostają umieszczane notatki z lekcji i inne materiały użyte na nich materiały audio i wideo.

Nie bez kozery podkreślamy, że nasze kursy są dla osób dorosłych. Nie traktujemy naszych słuchaczy jak dzieci. Nie nudzimy ich infantylnymi zabawami lub historyjkami. Traktujemy ich jak partnerów realizujących wspólny projekt

Na kursach grupowych rozwijamy wszystkie umiejętności językowe, oczywiście najwięcej czasu poświęcamy na te, które naszym słuchaczom przysparzają najwięcej problemów. Zawsze dużo mówimy i poznajemy wiele nowych wyrażeń.

W grupie czy indywidualnie?

Jedynym wyborem, jakiego musisz dokonać przed zapisaniem się na nasze zajęcia jest wybór pomiędzy kursem grupowym i indywidualnym. My znajdziemy dla Ciebie optymalny kurs.

bottom of page