top of page

LETNI KLUB FANÓW KRIMINAŁÓW

Nie ma lepszej książki na lato niż porządna powieść kryminalna. Nie ma też chyba bardziej angażującej metody poznawania języka obcego niż czytanie powieści sensacyjnych w oryginalnej wersji językowej. Kryminały są leksykalno-gramatyczną skarbnicą, w której znajdziesz realistyczne dialogi, przydatne słownictwo, a chęć poznania tajemnicy wyostrza Twoją motywację do zrozumienia szczegółów wątków. Dyskusje w grupie motywują do regularnej lektury i dają możliwość ćwiczenia mówienia po angielsku.

Deadline

6.07 - 24.08, 2022

Days of classes

środy

Frequency

1 X 120 min. tygodniowo

Hours of classes

17:00-19:00

Length

8 tygodni

Number of hours

16

Number of people in the group

6

Certificate of completion of the course

Nie

Course price

1120 PLN

LETNI KLUB FANÓW KRIMINAŁÓW

Leader

Jacek Olender

Trener języka angielskiego z 30-letnim doświadczeniem. W swojej karierze zawodowej pomógł setkom osób dorosłych w doskonaleniu umiejętności językowych. Uwielbia powieści kryminalne.

Syllabus

tydzień 1: Z kilku propozycji wybierzemy powieść najbardziej odpowiadającą naszym oczekiwaniom na podstawie recenzji, opinii czytelników i przeczytanych fragmentów książek. Po dokonaniu wyboru, słuchacze otrzymają książkę w wersji elektronicznej.

tygodnie 2-8: W każdym tygodniu uczestnicy czytają wyznaczoną partię książki, a następnie podczas spotkań mogą dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami, zabłysnąć detektywistycznym talentem, lub po prostu, sprawdzić czy rozumieją akcję podobnie jak inni. Lektor pomaga rozszyfrować nie tylko tajemnice powieści, ale również tajniki angielskiego słownictwa i gramatyki.

bottom of page